PROJENİZİ ANLATIN!

KURUMSAL

        İsminden de anlaşılacağı üzere 5 kişilik uzman kadrosundan oluşan TASARIM5 2011 yılında Zonguldak ilinde kuruldu. Kurulduğundan bu yana her zaman müşteri memnuniyetini misyon edinen firmamız bu doğrultuda Ankara ilinde yoluna devam etmektedir.  Tasarım5 firmaların web tasarım ihtiyaçlarını giderirken hangi hassasiyetlerinin olduğunu, beklentilerinin neler olduğunu iyi analiz eder ve çözüme kavuşturur. Bu çözüm “çalışanlarımızın uzun yıllara dayalı tecrübe ve birikimlerini işlerine katmaları” ile mümkün olmaktadır.
        Doğru stratejiler ve tanıtım, sunum taktikleri ile hedef kitleye, optimum bütçe ile ve bu yatırımın karşılığını verebilme telaşı aktivitelerini mükemmel kılmaya çalışmaktadır.
        Tasarım5 sürekli olarak “yeni fikir ve uygulama” prensibi ile dünya trendlerini yakından takip ederek, tasarladığı ve programladığı her projenin “uzun vadeli” çözüm sunabilmesi için var gücü ve bilgi birikimi ile sizlere hizmet vermektedir.
        2022 yılı itibari ile Ankara Mamak’ta hizmet vermeye devam eden TASARIM5 sadece Ankara kapsamlı değil tüm diğer illerimizdeki değerli müşterileri ile de çalışmalarına devam etmektedir.